صفحه اصلی آموزش نصب برنامه اپتیک7

ورودنمایش ساعت و تاریخ شمسی

چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۹

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز11
mod_vvisit_counterدیروز61
mod_vvisit_counterاین هفته131
mod_vvisit_counterهفته گذشته653
mod_vvisit_counterاین ماه1239
mod_vvisit_counterماه گذشته1106
mod_vvisit_counterکل بازدیدها59579

در 20 دقیقه گذشته : 3
آی پی شما : 3.231.226.13
,
امروز : 07 خرداد 1399

اوقات شرعی


آموزش در مورد نرم افزار اپتیک 7


راهنما نصب برنامه اپتیک PDF نمایش دکمه چاپ نامه الکترونیک
آموزش نرم افزارها
نوشته شده توسط حسن عزمی   
دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۱۹

برای نصب برنامه اپتدا CD را  در سی رام قرار داده تا برنامه اتوران اجرا شود.(در صورت اجرا نشدن اتوران روی درایور سی دی دابل کلیک کنید)

سپس از گزینه دوم سمت چپ برنامه اپتیک را نصب کنید.(مسیر برنامه قابل تغییر است ولی سعی کنید در صورت عدم نیاز در مسیر پیش فرض نصب شود*بعضی سیتم ها درایو D مخصوص سی دی میباشد* )

بعد از نصب  برنامه اپتیک 7 را اجرا کنید. در این حالت پبغام( این برنامه در سیستم شما به ثبت نرسیده است را مشاهده می کنید ) تایید کرده تا صفجه مخصوص قفل برنامه ظاهر شود.

ابتدا کلید ثابت سیستم را زده (کادر آبی رنگ در شکل بالا) همانطور که در شکل مشاهده می کنید ثابت سیتم شما بصورت عدد قرمز رنگی نمایان می شود عدد را خوانده( اگر منفی دارد منفی نیز خوانده شود) و با شماره من تماس بگیرید تا قفل برنامه رابه شما بدهم پس از ذر یافت قفل(یک عدد می باشد) آن را مانند شکل در کادر سفید رنگ  تایپ کرده

وسپس کلید ثبت Optision را بزنید مشاهده دمی کنید مانند شکل بعدی یک کادر نمایش داده شده(این شماره در حافظه ذخیره شد) کلید OK را زده و از این صفحه خارج شوید.

خوب حالا قفل برنامه برای این کامپیوتر باز شده است (توجه داشته باشد حتی در صورت فرمت کردن سیستم قفل همین میباشد پس قفل داده شده  رادر محلی برای مواقع لزوم نگهداری کنید).

سپس از آیکون برنامه که روی صفحه شما آمده است.مانند شکل:

یا مسیر(start-All programs-optometry software - optic7 - optic7.exe l) مانند شکل:

اجرا کنید.

یک صفحه ظاهر شده و از شما رمز ورود به برنامه را می خواهد

وقتی برای اولین بار وارد برنامه می شوید هیچ رمزی ندارد چون  این رمز مربوط به شما می باشد و طبیعتا شما هیچ رمزی را انتخاب نکرده اید ( بعدا در قسمت تنظیمات می توانید

رمز مربوط به خودتان را ایجاد کنید تا در مراجعات بعدی افراد دیگر نتوانند وارد برنامه شوند) کلید تایید را زده وبدون وارد کردن رمز وارد برنامه شوید بعد از آن کادری ظاهر شده و تاریخ روز جاری رابه شما نشان می دهد. در صورت درست بودن تاریخ کلید تایید را زده تا برنامه به حافظه بار شود و صفحه اصلی برنامه ظاهر شود(در صورتی که تاریخ اشتباه است می توانید تاریخ را اصلاح کنید ونیز در مراجعات بعدی از قسمت تنظیمات ویندوز تاریخ میلادی را اصلاح کنید)

آخرین به روز رسانی در شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۰
 


جوملا نرم افزار آزاد تحت مجوز GNU/GPL نسخه 2.0
جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان